Ga direct naar productinformatie
1 van 6

Poster: Hemelse planisfeer

Poster: Hemelse planisfeer

Normale prijs €27,00 EUR
Normale prijs Aanbiedingsprijs €27,00 EUR
Aanbieding Uitverkocht
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

Heruitgave van een prachtige kaart uit 1780 met vermelding van de titel Celestial Planisphere, opgedragen aan Zijne Doorluchtigheid Willem V , ontworpen door Pieter le Clerc. De tekst is in het Frans en Nederlands.

Een samenwerking tussen Aster en Rijksmuseum.

Fine Art-print op 220 g/m² papier.

Al onze illustraties zijn afkomstig van originele werken die door ons zijn herwerkt om hun grafische kwaliteiten te verbeteren. Elk beeld wordt onderworpen aan een zorgvuldige digitale restauratie.

Details

Fine Art-print op 220 g/m² papier

Niet-giftige inkten en papier uit ecologisch beheerde bossen

Wordt verkocht zonder frame

Levering

Wij produceren onze posters op aanvraag. Gemiddeld worden onze posters binnen 2 tot 3 werkdagen gedrukt.

De getraceerde levering bedraagt ​​dan tussen de 2 en 6 werkdagen.

Voor het verzenden van onze pakketten waar ook ter wereld hanteren wij een tarief van € 5,-.

De bezorging is gratis voor alle bestellingen boven de € 50,-.

VERGELIJK FORMATEN
Alle details bekijken

Welkom bij de Aster-editie

Aster verzamelt zeldzame documenten en geeft ze een nieuw leven.